Registracija


Komandos registracija

Step 1 of 3

33%
  1. Pirma turite užregistruoti komandą ar klubą ( atskiriems dalyiams to daryti nereikia)
  2. Kaip užregistruosite komandą, dalyvius, galite registruoti LENEX formatu (jeigu registruojatės LENEX formatu, tai tinklapio registracijoje, dalyvių, nuotolių ir įveikimo laiko atskirai registruoti nereikia). Užregistravus komandą puslapyje (Jeigu neregistruosite dalyviu LENEX formatu) Jums pasiūlys „Komandos narių registraciją“- paspauskite ant nuorodos ir pradėkite registruoti komandos narius. Užregistravus dalyvius LENEX formate, visi kiti pasirinkimai turi būti užpildyti tinklapio dalyvio registracijoje.
  3. Registruojant komandos narį reikia užpildyti tik tuos langelius, kurie Jums reikalingi.
  4. Registruojant nuotolius ( ne daugiau 4-ių) ir rašant numatomą įveikimo laiką, įrašykite laikus pagal nuotolio numeraciją registracijoje, t.y. jei nuotolis yra 4 numeriu, tai ir laiką skiltyje „Numatomas pasirinktų distancijų įveikimo laikas“ rašykite prie 4 numerio.
  5. Visas atributika renginio metu kainuos brangiau, todėl jeigu norite įsigyti užsisakykite iš anksto. Dėl atributikos dydžių neatitikimo renginio organizatoriai neatsako.
  6. Apgyvendinimo numeracija atitinka su apgyvendinimo aprašymo numeracija tiklapyje. Čia galite pasitikslinti kainas ir tik poto registruotis.

Labai prašome neskubėti ir neregistruoti tų pačių vaikų du kartus.

Visais klausimais: registracija@kaunasgrandprix.lt