Apie mus


Kaunas nuo seno garsėja, kaip pats sportiškiausias miestas Lietuvoje ir nuo Nepriklausomos Lietuvos atkūrimo dienos išlieka pirmaujančiose vietose. Mūsų mieste yra išplėtota gera sporto bazių infrastruktūra vystytis įvairioms sporto šakos, tuo pačiu ir plaukimui. Kauno mieste ir jo prieigose yra septyni baseinai. Moderniausias ir ilgiausias Kauno baseinas yra „Girstutis“, kuris yra 50m ilgio ir turi labai gilias plaukimo tradicijas.

Kaunas „Grand prix“ varžybos gimė keletos plaukimo sporto šakos puoselėtojų ir mylėtojų iniciatyva ir pradėjo savo istoriją 2016 metais. Pagrindinis varžybų tikslas –  skatinti vaikus dalyvauti  plaukimo varžybose ir siekti sportinio rezultato, bei tiesti savo kelią į Olimpines aukštumas.

Mūsų vizija – plaukimas, kaip šeimos sporto šaka. Šią sporto šaką gali kultyvuoti vaikai, tėvai, seneliai, neįgalieji, t.y. didelė mūsų visuomenės dalis. Ateityje yra planuojama šeimų, bei neįgaliųjų dalyvavimas Kaunas „Grand prix“ varžybose. 

Kaunas“Grand prix“ yra atviros užsienio šalių vaikams  ir jų tėvams,  tuo pačiu skatinant turizmą ir draugiškus, sportu paremtus santykius. Mūsų miestas yra patrauklus ne tik kaip sportiškiausias, tačiau ir kaip miestas turintis gilias istorines tradicijas būti svetingu ir mokėti priimti svečius. Kaunas yra Lietuvos laikinoji sostinė, todėl drąsiai galime teigti, kad mūsų miestas turi išskirtinę architektūrą, bei lokaciją tarp dviejų didžiausių Lietuvos upių: Nemuno ir Neries.